Виготовлення самосвальних кузовів на машини DAF, Renault, МАН, КАМАЗ, ЗИЛ, ГАЗ

Виробництво самоскидних кузовів на грузові автомобілі

Кузов на вантажну машину із самоскидним механізмом – це спеціальний пристрій, який дозволяє значно полегшити завантажувально-розвантажувальні роботи та скоротити час при виконанні вантажоперевезень. Компанія Zmievtrans виготовляє кузови для автомобіля у широкому асортименті, і тут ви точно знайдете потрібну модель.

Виготовлення кузовів на різні моделі самоскидів

Самоскид на вантажний автомобіль представляє собою кузов, в який завантажуються сипучі матеріали чи штучні вантажі, а при необхідності він перевертається і скидає вантаж. Підходять на грузовики різних марок – ГАЗ, ЗИЛ (ЗІЛ), МАН, Renault, КАМАЗ тощо. Часто його встановлюють на зерновоз. Бортовий кузов має відповідати кільком вимогам:

  • Мати великий обсяг, аби вмістити весь необхідний вантаж;
  • Бути міцним, надійним, довговічним, стійким до впливу агресивних факторів;
  • Легко перекидатись. Зазвичай кузови бортового типу є автоматичними чи напівавтоматичними.

Оскільки кожна вантажівка відрізняється технічними характеристиками, оптимальним є виготовлення самоскидного кузова під замовлення.

Особливості виробництва

Виробництво самоскидних кузовів передбачає використання новітнього обладнання, інноваційних технологій, якісних матеріалах. Це дозволяє створювати продукцію, яка відповідає найвищим стандартам якості.

Замовлення самоскидних кузовів

Купити самоскидні кузови за найкращими умовами ви можете недорого, із офіційними гарантіями якості і найкращими цінами в Україні. Щоб отримати індивідуальну консультацію, зв’яжіться із нашими менеджерами за телефонами, зазначеними на сайті.

Зворотний дзвінок