Виготовлення напівпричепів - самосвалів кар’єрного типу (щебневоз).

Виготовлення напівпричепів самоскидів щебеневозів

Напівпричеп самоскид щебеневоз – це вантажний транспортний засіб, призначений для перевезення різних видів сипучих вантажів, зокрема щебеню, піску, гравію, каменю, будівельних матеріалів. Він складається з напівпричепа зі спеціальною будовою кузова – самоскида, який може бути знятий і на який може бути завантажений вантаж. Також на кузові можуть бути встановлені люки для завантаження, що дозволяє швидко та ефективно завантажувати та розвантажувати вантаж.

Напівпричепи самоскиди для щебеню виготовлення під замовлення

Такий транспортний засіб використовується в будівельній галузі для перевезення матеріалів на будмайданчики, для гірничих робіт у кар’єрі, а також в інших галузях, де потрібно перевозити сипучі вантажі. Ключові характеристики, на які потрібно звертати увагу при виборі, - це:

  • Габарити (довжина, висота, ширина);
  • Товщина борту та дна;
  • Матеріал виготовлення – якісна сталь;
  • Тип заднього борту.

Окрім того, ви можете обрати напівпричеп посилений чи звичайний. При виборі потрібно орієнтуватись, для яких завдань буде використовуватись обладнання. Приміром, для кар’єрного видобутку, будівельних робіт чи транспортування піску на великі відстані потрібні різні параметри. Великий вибір дозволяє обрати ідеальну модель на кожної роботи.

Індивідуальне виготовлення полупричепів щебеневозів для фур

Замовити виготовлення щебеневоза на тягач типу НПС 3026 чи фури ви можете в компанії «Зміїв Транс». Виробник пропонує швидкий процес виробництва, офіційні гарантії якості. Причеп гарантовано буде міцний, стійкий до механічних пошкоджень, зручний у використанні.

Виготовляємо найкращі напівпричепи для перевозки щебеню

Купити готовий самоскид напівпричеп чи замовити виготовлення за індивідуальним проектом ви можете просто зараз. Ціна демократична, а сервіс зробить співпрацю приємною. Дія доставка, її географія – Харківська область та вся Україна.

Власне виробництво напівпричепів

У нас можна купити причіп за доступною вартістю. Ми маємо власне виробництво, знаходимося в Україні, гарантуємо високу якість товару. Виконуємо не тільки продаж від виробника, алей й виготовлення. Якщо ви хочете самоскидний напівпричіп купити недорого, звертайтеся до нас. Вам точно сподобається полуприцеп, адже він високоякісний та доступний.

Використання кар’єрного напівпричепу

Послуги машини даного типу потрібні там, де немає нормальних доріг. Середовище їх використання – кар’єрний серпантин з важко прохідними та нерівними ділянками, різноманітними крутими поворотами. Щебновозний напівпричіп має стійкість до механічних ушкоджень.

Кар’єрні самоскиди

Кар’єрний самоскид являє собою чотирьохколісну величезну машину з лонжеронною або хребтовою рамою та трикутним боковим кузовом. Колеса, двигун та ходова частина пристосовані до тривалих підйомів та спусків із великою вагою у кузові. Мають спеціальні напівпричепи, які можуть витримувати велике навантаження.

Особливості та переваги кар’єрних напівпричепів

Такий щебневий самосвал має безліч переваг:

  • потужність;
  • маневреність;
  • здатність пересування по твердій поверхні;
  • можливість працювати з різними екскаваторами, навіть важкими.
Такий щебневіз відрізняється високою якістю, надійністю, довговічним експлуатаційним строком.

Характеристики полупричепів

Конструкція кузова дозволяє перевозити всі види будівельних матеріалів. Стінки кузова виготовляються із металу товщиною 6 мм, днище 8 мм. Розвантаження автомобіля назад.

У комплект самоскидної надбудови входить: кузов, посилений надрамник, забарвлення (перед забарвленням кузов піскоструминний), комплект гідравліки виробництва HYVA, стабілізатор, автоматичне відкривання борту, механізм кріплення запасного колеса.

Зворотний дзвінок