Виготовлення напівпричепів самоскидів - зерновоз

Виготовлення напівпричепів самоскидів зерновозів

Напівпричіп самоскид для перевозки зерна – це транспортний засіб, який складається з двох частин: тягача та напівпричіпа, який має можливість самостійно знімати та опускати задню частину, що дозволяє здійснювати саморозвантаження. Розглянемо, як обрати спеціальну техніку для транспортування аграрних грузів.

Виготовляємо надійний напівпричіп самоскид для перевезення зерна

Якщо ви шукаєте якісну та велику машину для перевезення зерна, то напівпричеп зерновоз - оптимальний вибір. Він має велику вантажопідйомність та дозволяє перевозити значні обсяги зерна в одній поїздці.

Найбільший виробник напівпричепів-зерновозів в Україні – компанія «Зміїв Транс». Тут ви можете придбати оптимальну модель тягача для фури різного типу:

  • 3155;
  • 3160;
  • 3360 тощо.

Ціна на таку фуру зазвичай залежить від багатьох факторів, включаючи виробника, розмір, якість та функціональність машини. Однак великий вибір дозволяє підібрати оптимальний зерновоз у різних цінових сегментах.

Індивідуальне виготовлення різноманітних напівпричепів зерновозів

У виробника ви також можете замовити індивідуальне виготовлення НПС за вашим проектом. Власне виробництво дозволяє реалізувати проект будь-якої складності у найкоротші терміни. Для замовлення тягачів вам достатньо зв’язатись із менеджерами та пояснити, для якої мети, типу транспорту та вантажопідйомності.

Напівпричіп самоскид найкраще рішення для транспортування зерна на далеку відстань

Замовити готові якісні зерновози чи виготовлення за вашим проектом ви можете просто зараз. У компанії «Зміїв Транс» напівпричепи коштують недорого – ціна нижча за середню, оскільки ви придбаєте техніку для перевозки зерна безпосередньо у виробника. Ви можете купити НПС онлайн, а ми організуємо швидку доставку. Її географія – Харківська область та Україна.

Самоскидні напівпричепи

Самосвальні полуприцепи являють собою напівпричіп, який має перекидний кузов, призначений для максимально швидкого розвантаження. Перекидання виконується завдяки спеціальному гідравлічному механізму, що піднімає платформу. Самоскид набрав популярності за рахунок широкого спектра експлуатації та мобільності.

При виборі напівпричепа слід звернути увагу на такі складові

Обираючи полуприцеп слід звернути увагу на основні його складові:

  • рама;
  • метал виготовлення;
  • надання можливості відкривання заднього борту різноманітними способами;
  • посилення підлоги та її товщина;
  • фурнітура;
  • наявність базових систем, протипідкатного захисту, упору для максимально безпечної роботи та підйомної вісі.

Напівпричіп також повинен мати додаткові зручності, які призначені для водія.

Як вибрати напівпричіп зерновоз самосвал в Україні?

Якщо ви хочете обрати напівпричепи які відрізняються високою якістю, звертайтеся до нас. Вироби відрізняються довговічністю, практичністю, стійкістю до негативного впливу навколишніх факторів.

Купити напівпричіп самоскид зерновоз

В нас можна купити причіп самосвал зерновоз від виробника. Ми здійснюємо продаж за доступною вартістю. Виробництво виконується тільки з якісного матеріалу.


Зворотний дзвінок