Виготовлення напівпричепів контейнеровоз.

Контейнеровози напівпричепи

Напівпричеп контейнервоз, або НПК – це вантажний транспортний засіб, призначений для перевезення грузів у вигляді стандартних контейнерів. Він складається з напівпричепа зі спеціальними кріпленнями для контейнерів, які можуть бути різних розмірів і типів, і з тягача, який приєднується до напівпричепа.

Високоякісне виготовлення напівпричепів контейнеровозів індивідуально для кожного

Компанія «Зміїв Транс» займається виготовленням НПК і є безумовним лідером ринку в Україні. В каталозі представлені моделі тягача на різні типи транспорту:

  • НПК 20;
  • НПК 30;
  • НПК 40.

Ви можете купити новий причеп для транспортування або замовити індивідуальне виготовлення. Виробник гарантує, що якісний контейнеровоз відповідатиме найвищим стандартам, коштуватиме недорого, а виробництво буде швидке.

Виготовляємо найкращі напівпричепи контейнеровози для перевезення

Замовити тягач контейнервоз на фуру ви можете на дійсно вигідних умовах. Вас приємно здивує ціна, надаються офіційні гарантії якості, можливе виготовлення тягачів із будь-якими технічними параметрами. Для додаткової консультації зв’яжіться із менеджерами по телефону, номери зазначені на сайті. Є доставка, її географія – вся Україна.

Напівпричіп контейнеровоз – це транспортний засіб для перевезення морський, залізничних та спеціалізованих контейнерів. До цієї техніки висувається особливо суворі вимоги, тому обирати полуприцепи потрібно дуже ретельно.

Контейнеровоз від виробника

Компанія Zmievtrans напівпричепи преміальної якості за доступними цінами. Основні напрямки діяльності компанії – як продаж готових напівпричепів, так і виробництво по індивідуальному замовленню. В каталозі компанії ви знайдете широкий асортимент причепів із різними параметрами, але якщо серед них не знайдеться моделі, яка відповідає за робочими параметрами вашому запиту, можна замовити їх виготовлення. На це знадобиться 1-3 дні, а ціни залишатимуться доступними.

Контейнеровоз - як обрати?

Ключові технічні характеристики, важливі для вибору напівпричепа на самоскид, включають:

  • Габарити (довжина, висота, ширина);
  • Товщина борта і днища;
  • Вага;
  • Конструктивні особливості заднього борта;
  • Матеріал виготовлення – сталь.

Готові контейнери відповідають нормативним стандартам, прийнятим в Україні.

Купити напівпричіп під замовлення

Купити напівпричепи під замовлення у компанії Zmievtrans ви можете на найкращих умовах. Асортимент величезний, при виробництві враховуються усі побажання клієнта, надаються офіційні гарантії якості, а ціна стане приємним сюрпризом. Географія доставки – вся Україна.

Зворотний дзвінок