Напівпричіп контейнеровоз з пристроєм для самовивантаження

Напівпричіп контейнеровоз з пристроєм для самовивантаження

Напівпричіп контейнеровоз – це тип транспорту використовується для перевезення великої кількості контейнерів з одного місця на інше. Розглянемо, де купити новий тягач.

Виготовлення напівпричепа для контейнерів з самовивантаженним пристроєм

Напівпричіп контейнеровоз з пристроєм для самовивантаження може перевозити різні типи контейнерів (стандартні, високі та низькі). Пристрій для самовивантаження дозволяє водію самостійно вивантажувати та завантажувати контейнери без допомоги інших працівників. Це робить перевезення контейнерів більш ефективним та зменшує витрати на оплату додаткових робочих сил.

Виробництво контейнеровоза з пристроєм для самозавантаження від виробника

Виготовлення контейнервозів на замовлення – один із напрямків діяльності компанії Зміїв Транс. Виробництво тягачів на фуру НПК С 20, 30, 40 із автоматичним самовивантаженням проводиться із використанням новітніх технологій, що дозволяє добитись найкращих експлуатаційних характеристик.

Замовити напівпричіп для транспортування контейнерів за найкращою ціною під замовлення

Щоб замовити індивідуальний проект та виготовити напівпричіп контейнеровоз ви можете недорого. Серед ключових переваг виробника відзначимо:

  • Великий асортимент;
  • Тільки якісне обладнання;
  • Демократична ціна;
  • Індивідуальний підхід;
  • Першокласний сервіс.

Працюємо з клієнтами по всій Україні. Додаткові питання ви можете задати нашим менеджерам по телефонам, зазначеним на сайті.

У даній категорії немає товарів.

Зворотний дзвінок